Kategória: Náramky sekané

Zobrazených 1–16 z 29 výsledkov

 • Amazonit náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  5,50 

  Úžasný polodrahokam, známy ako kameň nádeje, prinášajúci svojmu majiteľovi prosperitu a dôveru v lepšiu budúcnosť. Vytvára rovnováhu v našom živote a smeruje naše sily tam, kam potrebujeme. Zbavuje nás pocitu obetného baránka manipulačných techník doby a pomáha ľuďom zvládať stresové situácie a stres ako taký.

  Náhľad
 • Ametrín náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  3,50 

  Ametrín – spojenie ametystu a citrínu vytvára dokonalý kameň s harmonickým vplyvom na našu dušu. Pomáha odvyknúť si od závislostí a očisťuje myseľ od stresu a napätia.

  Náhľad
 • Ametyst náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  2,50 

  Ametyst je mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochranou silou, zaháňa stres a negatívne emócie. Pôsobí priaznivo na schopnosť rozhodovania a podporuje imunitný systém. Jeho silná energia pozitívne ovplyvňuje celé telo a orgány, je to kameň pravej a čistej lásky a posilňuje vernosť.

  Náhľad
 • Beryl /Morganit/ náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  3,50 

  Beryl je kameň čistoty srdca. Nosenie morganitu, a to najmä ako šperku, navodzuje pocit pokoja, radosti a vnútornej sily. Tento drahokam pozitívne ovplyvňuje mladé dievčatá vstupujúce do puberty. Ide o veľmi romantický drahokam, preto je často venovaný ako darček vyjadrujúci úprimnú lásku.

  Náhľad
 • Čakra náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  3,50 

  Náramok z drobných sekaných kamienkov navlečených na gumičke. Dĺžka náramku je cca 17,5cm ale vďaka gumičke sa prispôsobí aj väčšej ruke.

  Náhľad
 • Čaroit náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  4,50 

  Čaroit premieňa negatívne pocity ako strach, zlosť na pozitívne. V priebehu premeny nám umožňuje zbaviť sa týchto negatívnych pocitov, uvoľniť sa od nich. Je veľmi nápomocný v obdobiach veľkých osobných zmien, znižuje v nás strach z nich a dodáva nám energiu aby sme tie zmeny uskutočnili. Znižuje stres a obavy.

  Náhľad
 • Citrín náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  3,50 

  Nosenie citrínového náramku sa odporúča tým, ktorí sa nedokážu zmieriť s negatívnymi zážitkami alebo prežili traumy. Pozitívna energia citrínu napomáha vyrovnať sa s nepríjemnými skúsenosťami a naopak, posilňuje sebadôveru a sebavedomie.
  Citrín sa dlhé roky spája aj s bohatstvom a právom sa mu hovorí kameň úspechu. Priťahuje peniaze, prosperitu, úspech a zaručuje blahobyt. Citrín však nepomáha peniaze len získať. Rovnako ich dokáže pri človeku aj udržať.

  Náhľad
 • Fluorit náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  2,50 

  Nosenie fluoritového náramku napomáha pri očiste aury, nasáva negatívnu energiu a pomáha v boji proti stresu. Je efektívny aj pre tých, ktorí sa stále hľadajú a ešte nenašli svoje pravé hodnoty a priority. Hovorí sa, že fluorit je kameň géniov, pretože aktivizuje činnosť mozgových buniek, a tým zefektívňuje učenie. Preto sa aj odporúča študentom, ktorí majú problémy s učením a ide im to ťažšie.

  Náhľad
 • Granát náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  2,50 

  Granát nabíja človeka pozitívnou energiou a revitalizuje ho. Dokáže vzbudiť vášeň alebo pokoj vždy, keď treba. Zvyšuje lásku, ale aj oddanosť. Otvára srdce človeka a do vzťahov vnáša teplo, pochopenie, dôveru i úprimnosť. Podporuje priateľstvá, lásku a vzájomné priťahovanie sa medzi ľuďmi.

  Náhľad
 • Jaspis červený náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  2,50 

  Jaspis ukľudňuje emócie, urovnáva hádky, povzbudzuje nás k vytrvalosti a pomáha dotiahnuť načaté veci. Významne harmonizuje priestor a pohlcuje elektromagnetic­ký smog.

  Náhľad
 • Jaspis obrázkový náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  2,50 

  Jaspis ukľudňuje emócie, urovnáva hádky, povzbudzuje nás k vytrvalosti a pomáha dotiahnuť načaté veci. Významne harmonizuje priestor a pohlcuje elektromagnetic­ký smog.

  Náhľad
 • Karneol náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  2,50 

  Karneol vyniká rôznymi schopnosťami, vnáša do života radosť, harmóniu, prináša pozitívnu energiu a optimizmus. Zvyšuje tiež asertivitu, schopnosť reagovať na rôzne podnety a ovládať svoj hnev a apatiu. Karneolový náramok sa odporúča nosiť jedincom, ktorí bojujú so závislosťami akéhokoľvek druhu.

  Náhľad
 • Krištáľ náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  3,50 

  Krištáľ je najuniverzálnejší polodrahokam. Neutralizuje elektromagnetický smog a zvyšuje účinok ostatných kameňov. Vyžaruje čistotu a vnáša súlad do priestoru, v ktorom sa nachádza. Nabíja nás neustále novou energiou a odstraňuje blokády a nesúlad duše. Krištáľ je kameň s najširším rozsahom liečebných účinkov.

  Náhľad
 • Krištáľ s turmalínom náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  2,50 

  Výnimočnosť tejto kombinácie spočíva v tom, že prináša neustále radosť, vitalitu a šťastie. Odporúča sa tiež jedincom trpiacim depresiami, pocitmi úzkosti a beznádeje, pretože tento kameň dodá ich životu pozitívnejšie myšlienky a nádej. Kameň je silnou oporou pri prekonávaní bolestných situácií a rán osudu, ktoré spôsobujú traumy.

  Náhľad
 • Kunzit náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  3,50 

  Kunzit predstavuje nebeskú bránu a symbol nekonečna. Tento kameň prináša svojmu majiteľovi schopnosť byť sebestačný a chránený dokonca aj uprostred veľkého davu. Odstraňuje z cesty prekážky a pomáha privyknúť veľkému tlaku života.

  Náhľad
 • Labradorit náramok sekaný

  0 out of 5
  (0)
  2,50 

  Labradorit ocenia jedinci, ktorí mávajú ťažkosti s takzvanou aktívnou mysľou. Podporuje koncentráciu, zrod nových myšlienok a nápadov na riešenie problémov, ktoré sa vyskytujú v živote každého človeka. Pomáha nájsť gro a koreň problému, odstraňuje depresie a pocity bezmocnosti.

  Náhľad
X