O nás

O nás

Podnetom na založenie firmy bol môj dlhoročný kontakt s kameňom. Desať rokov som podnikal s prírodným kameňom, obkladmi, dlažbami a dekoračnými kameňmi do interiéru a exteriéru. Krása kameňa ma natoľko oslovila, že som sa rozhodol založiť novú firmu „SVET MINERÁLOV s.r.o.“, ktorú som otvoril vo februári 2013 so sídlom v Tekovskej Breznici.

Následne sme otvorili dve prevádzky v Nitre a v Trenčíne. Firma sa ďalej rozvíjala, začali sme ponúkať naše produkty cez Eshop a otvorili sme dve nové prevádzky v Bratislave (rok 2015).

V roku 2017 pribudol v sídle firmy veľkosklad s predajňou a zároveň sme začali s ručnou výrobou šperkov z drahých kameňov.

Naša spoločnosť ponúka kvalitné výrobky prostredníctvom veľkoobchodu, maloobchodu
a Eshopu. Sme schopní vybaviť každú objednávku k spokojnosti zákazníka a radi zodpovieme na vaše otázky týkajúce sa minerálov, kameňov a ich využitia. Vyrábame šperky z drahých kameňov na zákazku a podľa želania zákazníka.

Radi Vás privítame na našich prevádzkach: v Nitre na Piaristická 33 v pracovných dňoch od 9,30 do 17,30 hod. a v obchodnom centre CUBICON v Bratislave, denne od 10,00 do 20,00 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu.

X