Triediť podľa:
1 2 3 Ďalší

Achát - náramok


Achátový náramok na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ8,00 €

Achát červený - náramok


Náramok je vyrobený z fazetovaných guličiek červeného achátu. Guličky sú navlečené na dvojitej gumičke. Náramok je pružný, vďaka gumičke má univerzálnu veľkosť.
ˆ8,00 €

Achát machový - náramok


Achátový náramok v tvare guličiek na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných nepravidelných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ6,00 €

Achat modrý - náramok


Náramok je vyrobený z guličiek modrého achátu. Guličky sú navlečené na dvojitej gumičke. Náramok je pružný, vďaka gumičke má univerzálnu veľkosť.
ˆ8,00 €

Achát ružový - náramok


Náramok je vyrobený z matovaných guľôčok ružového achátu. Guličky sú navlečené na dvojitej gumičke. Náramok je pružný, vďaka gumičke má univerzálnu veľkosť.
ˆ8,00 €

Achát súdok - náramok


Náramok je vyrobený z dielov žíhaného achátu. Súdky sú navlečené na dvojitej gumičke. Náramok je pružný, vďaka gumičke má univerzálnu veľkosť.
ˆ8,00 €

Achát vínový - náramok


Náramok je vyrobený z fazetovaných guličiek vínového achátu o ∅ 10mm. Guličky sú navlečené na dvojitej gumičke. Náramok je pružný, vďaka gumičke má univerzálnu veľkosť.
ˆ8,00 €

Achát zelený - náramok


Náramok je vyrobený z fazetovaných guličiek zeleného achátu. Guličky sú navlečené na dvojitej gumičke. Náramok je pružný, vďaka gumičke má univerzálnu veľkosť.
ˆ8,00 €

Ametyst - náramok


Ametystový náramok v tvare guličiek na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných nepravidelných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ6,00 €

Howlit - náramok


Howlitový náramok v tvare guličiek na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných nepravidelných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ6,00 €

Jadeit - náramok


Jadeitový náramok v tvare guličiek na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných nepravidelných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ6,00 €

Jaspis brekciový - náramok


Jaspis brekciový náramok v tvare guličiek na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných nepravidelných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ6,00 €

Jaspis obrázkový - náramok


Jaspis obrázkový náramok v tvare guličiek na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných nepravidelných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ6,00 €

Karneol - náramok


Karneol náramok v tvare guličiek na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných nepravidelných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ6,00 €

Karneol - náramok


Karneol náramok na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ8,00 €

Korál - náramok


Náramok z nepravidelných kúskov červeného koralu navlečených na oceľovom lanku. Náramok je 20 - 21 cm dlhý, zapína sa karabínkou.
ˆ5,00 €

Korál 2 - náramok


Náramok z guličiek červeného koralu o ∅ 6mm navlečených na oceľovom lanku. Náramok je 20 - 21 cm dlhý, zapína sa karabínkou.
ˆ5,00 €

Mokait - náramok


Mokaitový náramok v tvare guličiek na gumičke. Náramok je vyrobený z tromlovaných nepravidelných kameňov. Náramok je na gumičke, je pružný a má univerzálnu veľkosť.
ˆ6,00 €

Náramok achát


Náramok z achátu, zo sekaných nepravidelných kamienkov, na gumičku, prispôsobí sa každej ruke.
ˆ3,00 €

Náramok ametyst


Náramok z ametystu zo sekaných kamienkov na gumičke, veľkosť sa prispôsobí každej ruke.
ˆ3,00 €

1 2 3 Ďalší