Triediť podľa:

Náušnice sekané - Ametyst


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn ametystu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Avanturín


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn avanturínu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Granát


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn granátu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Hematit


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn hematitu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Karneol


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn karneolu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Krištáľ


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn krištáľu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Magnezit


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn magnezitu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Mokait


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn mokaitu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Onyx


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn onyxu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Opalit


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn opalit, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Ruženín


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn ruženínu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Sodalit


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn sodalitu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Tygrie oko


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn tygrieho oka, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €

Náušnice sekané - Tyrkenit


Náušnice sú vyrobené z drobných, nepravidelných zŕn tyrkenitu, ktoré sú navlečené na striebrenom tombakovom diely. Náušnice sú ukončené afroháčikom. Celková dĺžka je 3,5 cm.
ˆ4,50 €